Par mani un Ellībām

Esmu kopš agras bērnības mākslinieku ģimenē un radošais gars vienmērs stāvējis blakus, taču blakus tam kaut kur bijis arī matemātiskais prāts, tāpēc joprojām laužos starp šīm divām šķietami nesavienojamām pasaulēm. Taču patiesībā nu jau zinu, kā tās savienot - vienkārši jāizvēlas darbs un bizness saistīts ar mākslu un radošām lietām. To arī cenšos dzīvē panākt. 

Kaut kur lasīju, ka Konfūcijs ir teics: “Izvēlies darbu, ko mīli, un tev vairs nekad dzīvē nebūs jāstrādā.” Kā man patīk šis teikums! :)) Un galvenais, ka tas viss ir iespējams. Skatos un priecājos par radošajām meitenēm, kas nopietni pievēršas saviem rokdarbiem un ļauj arī citiem tos iegādāties, jo pasaule jau sen kliedz pēc cilvēka radītām lietām, tās līdzi atnes sirsnību un pozitīvu enerģiju. Un es ļoti ceru, ka arī man izdosies radīt ko tādu, kas kādam sirsniņā aizķersies. Bet viss vēl priekšā... 

Man ir viens "liels" iedvesmas avots - mana 3 gadus vecā meitiņa un viens maziņš - gadu vecā suņu meitenīte. Tā nu nolēmām radīt sev apkārt vienu mazu, radošu pasaulīti. Es pati ikdienā strādāju, jau vairāk kā 7 gadus esmu nagu kopšanas speciālists. Ja kādam interesē nagu vai matu pieaudzēšana, tad var iemest aci manā mājas lapā :)) ellanails.webs.com. Visvairāk nodarbojos tieši ar nagu modelēšanu un tā kā arī šī ir diezgan radoša profesija, tad man ļoti patīk mans darbs un ikdienā tāpat sanāk darboties ar rokām, taču brīvajos brīžos labprāt padaru arī citus rokdarbus. 

Esmu traka uz krāsām, jo raibāk, jo labāk. Manas radošās intereses ir adīšana, tamborēšana, šūšana, dekupāža, polimērmāls, interjera dizains, rotu darināšana, skaistumkopšana un vispār viss, kas skaists un interesants.

Kāpēc Ellības? Tāpēc, ka mani sauc Ella... tāpēc arī Ellības... :)) Manas mīļās lietiņas - sīkumiņi, kas man patīk, lietas un aizraušanās, mani hobiji, garīgais un radošais piepildījums un darbiņi, ko cenšos izmēģināt un pilnveidot. 

Tā kā esmu šeit jauniņais, nopietniem blogotājiem daudzas lietas var šķist ne līdz galam.... bet šī lapiņa galvenokārt ir atskaites punkts man pašai priekš sevis, jo ikdienas steigā jaukie sīkumiņi neliekas tik pamanāmi un daudzie radītie un padarītie darbi manuprāt netiek novērtēti, jo īpaši pašam savējie. Turklāt tas rada zināmu disciplīnu, jo katra lietiņa ir jāpabeidz, jānobildē, jāpārtaisa bilde, ja nepieciešams. Tas ļauj vairāk iepazīt sevi un saskatīt, cik patiesībā esi spējīgs paveikt. Tāpēc nolēmu sakopot visu vienā un pievērst uzmanību katrai pozitīvajai lietai sev apkārt, to iemūžināt, izteikt savas domas un uzzināt arī citu viedokļus. 

Un jā, tas noteikti ir tādēļ, ka pietrūkst to labo vārdu no apkārtējiem un beigās tu vairs nezini, kāpēc centies un vai vispār dari labu...? Bet šajā gadījumā tas jau ir vienalga, jo šī lapiņa ir apliecinājums sev, ka daru labu sev un savai meitiņai un to, kas mums patīk. :) Un paldies jums visiem radošajiem pļāpātājiem, ka devāt ideju, jo tieši no šīs bloglandes man radās iedvesma vairāk censties un to visu salikt šajā plauktiņā!

Jauku dienu!
Ella